Jak ušetřit při porovnání cen plynu

Jak ušetřit při porovnání cen plynu
Jak ušetřit při porovnání cen plynu

Porovnání cen plynu pro maloodběratele vám na našich stránkách nabízíme skrze cenovou kalkulačku. Ceny plynu se v dnešní době mohou výrazně lišit. Samozřejmě, nejvíce je výše ceny plynu ovlivněna spotřebou domácností. A často se jedná o částky, které nejsou zrovna nejnižší.

Co s tím? Odpověď je jednoduchá. Ceny plynu se odvíjí od vaší spotřeby a v neposlední řadě od vašeho dodavatele. A pokud jste již uvažovali nad tím, že i zde by bylo dobré ušetřit, není nic jednoduššího, než porovnat ceny plynu od různých dodavatelů. Na českém trhu se plynárenských firem vyskytuje hned několik. Záleží jen na vás, kterého dodavatele si vyberete. Naše cenová kalkulačka vám usnadní práci. Pokud neznáte odpověď na všechny údaje, na které se vás naše kalkulačka ptá, nezoufejte. Zkrátka jen orientačně vyplňte údaje týkající se vaší spotřeby a zároveň uveďte kraj, ve kterém žijete.  Další krok je hračkou. Zadejte jméno vašeho současného dodavatele, vyplnění ostatních kolonek pro vás bude otázkou pár vteřin. Vyjede vám přehledná tabulka. Ta provede porovnání cen plynu pro maloodběratele a zároveň vám zobrazí, kolik byste mohli se změnou dodavatele ušetřit.

Zvládne to každý

Nemusíte se bát složitého papírování, které by vám změnu dodavatele plynu mohlo komplikovat. Vše je velice jednoduché a přehledné. Po vyplnění kontaktních údajů potvrdíte změnu současného dodavatele. Následně vám na vaši emailovou adresu přijde objednávka. Během následujících dnů vám dorazí (emailem nebo poštou) smlouva. Takže neváhejte a zjistěte, jak si na tom se svým současným dodavatelem stojíte. Není třeba platit víc, než musíte. Celá procedura vám zabere pár minut, vše je jednoduché a přehledné.

Možnost opětovné změny dodavatele máte ze zákona po šesti měsících od provedené změny.