Jak změnit dodavatelé plynu

Jak změnit dodavatelé plynu
Jak změnit dodavatelé plynu

Dodavatelé plynu jsou na českém trhu zastoupeni v poměrně hojném počtu. Výběr je omezen především krajem, ve kterém žijete. Různí dodavatelé si za své služby stanovují různé ceny a mnohokrát je tento cenový rozdíl opravdu velký. Ptáte se, jak zjistit, se kterým dodavatelem ušetřit nejvíce? Na našich stránkách vám nabízíme jednoduché řešení.

Pomocí naší cenové kalkulačky můžete snadno a rychle zjistit, jak si na tom s vaším dodavatelem plynu cenově stojíte. Nemusíte se bát žádného zdlouhavého papírování ani ničeho podobného. Jednoduchost a rychlost jsou dvě hesla, podle kterých naše cenové kalkulačky fungují. Navíc kdo by nechtěl ušetřit pár tisícovek ročně díky pěti minutám stráveným na našich stránkách.

Takže jak začít? Jediné, co pro změnu dodavatele plynu potřebujete, je znát název vašeho současného dodavatele. Ostatní informace nejsou nezbytně nutné. Samozřejmě, pokud budete znát i vaši roční spotřebu, výsledky budou přesnější. A pokud chcete pouze orientačně zjistit, jak si ostatní dodavatelé plynu stojí v porovnání s vaším současným dodavatelem, nemusí být tento údaj naprosto přesný.

Jak změnit dodavatelé plynu?

Pravdou je, že mnoho zákazníků nenapadne využít možnost volby i v tomto ohledu. Přitom změnit dodavatele plynu je jednoduchá cesta k tomu, jak ročně ušetřit slušnou částku peněz. Jediné, co vás tato změna dodavatele bude stát, je pár minut vašeho času.  Samotná změna dodavatele je samozřejmě zcela zdarma, stejně tak i využití naší cenové kalkulačky.

Dodavatelé plynu si za své služby stanovují různé ceny, podíl na tom má i doba jejich působení v plynárenském odvětví. Vybírat si můžete podle svého uvážení až z desítky dodavatelů. Od těch nejznámějších až po ty méně známé.